سينما

همه چیز در مورد فیلم و سینما

اطلاعاتی درباره فیلم زیرزمینی بهمن قبادی


اطلاعاتی درباره فیلم زیرزمینی بهمن قبادی

گرچه فیلم «كسی از گربه‌های ایرانی خبر نداره؟» ساخته «بهمن قبادی» بدون پروانه ساخت و نمایش و در سكوت خبری ساخته شده، اما به عنوان نماینده ایران ...

جشنواره بین‌المللی فیلم كن در حالی شصت‌ودومین دوره خود را سپری می‌كند كه از بین همه نامزد‌هایی كه سینمای ایران برای ارائه به كن درنظر گرفته بود، هیچ فیلمی در این دوره پذیرفته نشده اما كن یك فیلم بدون مجوز ساخته «بهمن قبادی» را به عنوان «نماینده ایران» در بخش «نوعی نگاه»‌ انتخاب كرده است.
در حالی كه فیلم «كسی از گربه‌های ایرانی خبر نداره؟» ساخته «بهمن قبادی» بدون پروانه ساخت و نمایش و در سكوت خبری ساخته شده، به عنوان نماینده ایران در بخش «نوعی نگاه» جشنواره شركت دارد.
این در حالی است كه سینمای ایران امسال 6 فیلم را برای ارائه به كن درنظر گرفته بود كه ظاهرا هیچ‌كدام از آنها مورد پذیرش این جشنواره اروپایی قرار نگرفته است و حال باید دید واكنش مسئولان بخش بین‌الملل بنیاد سینمایی فارابی به این قضیه چگونه خواهد بود.
«بهمن قبادی» پس از فیلم نمایش داده نشده «نیوه مانگ»؛ در این فیلم نیز به موسیقی - و این بار به موسیقی زیرزمینی در ایران- می‌پردازد. در داستان فیلم‌سینمایی «كسی از گربه‌های ایرانی خبر نداره...» كه در سال گذشته، در سكوت خبری، در شهر تهران ساخته شد و در آن نگار شقاقی، حامد بهداد، اشكان كوشانفر، بابك میرزاخانی و ... به ایفای نقش می‌پردازند، آمده است: «دختر و پسر جوانی بعد از آزادی از زندان، برای جمع كردن یك گروه جدیدِ موزیك، به قلب تهران می‎زنند و سفری زیرزمینی را شروع می‎كنند تا تك تك افراد بندشان را از میان گروه‎های مخفی زیرزمینی پیدا كنند. آنها می‎خواهند از ایران بروند تا خودشان را به فستیوالی در لندن و پاریس برسانند اما بیشترشان برای رفتن از ایران نه پولی دارند و نه پاسپورتی. جوان دیگری تلاش می‎كند تا برایشان پاسپورت جعلی جور كند و قبل از رفتن‎شان ترتیب كنسرتی مخفی را در تهران بدهد و …»

* مدیر جشنواره كن امسال به قول خود عمل كرد
منتقدان و تحلیل‌گران سینمایی می‌گویند «تری فریمو» مدیر جشنواره كن امسال به قولی كه سال قبل داد، عمل كرده است.
«تری فریمو» سال قبل پس از پایان شصت و یكمین دوره جشنواره قسم خورد كه رقابت‌ها در بخش مسابقه سال 2009 تازه‌تر خواهد بود و مسئولین جشنواره با دعوت از چهره‌های تازه‌تر در كنار حرفه‌ای‌های سینما، یك بخش مسابقه‌ای خوب و رقابت‌برانگیز را رقم ‌خواهند زد.
با اعلام اسامی 25 فیلم بخش مسابقه كه برای دریافت نخل طلایی با یكدیگر رقابت می‌كنند، می‌توان گفت مدیر جشنواره كن به قولی كه داده، عمل كرده است.
جشنواره امسال درهای خود را به روی فیلم‌سازان كم‌تر شناخته شده باز كرده است و به همین دلیل پیش‌‌بینی می‌شود كه تماشاگران جشنواره در روزهای برگزاری آن، با یك سری سورپریز رو به رو شوند و از كشف استعدا‌د‌های جدید به هیجان بیایند.
با این حال، فیلم‌سازان نوجوی آسیایی، آفریقایی و اروپایی باید رقابت سنگینی با نام‌های مطرحی مثل «پدرو آلمودوار»، «آنگ لی»، «كوئنتین تارانتینو»، «لارس فون‌تریه»، «جین كمپین»، «كن لوچ»، «پارك چان دوك» و «میشل‌ هانكه» كنند.
ولی منابع نزدیك به جشنواره می‌گویند تعدادی از فیلم‌های كارگردانان نوجوی بخش مسابقه به قدری خوب و قابلت تأمل هستند كه حتما نیمی از جوایز اصلی جشنواره به آنها تعلق خواهد گرفت.
نشریات فرانسوی بر روی این مسئله تاكید دارند كه فرانسه تهیه كننده تعداد زیادی از فیلم‌های بخش مسابقه است. این فیلم‌ها به صورت محصول مشترك هستند و بیشتر به نام كشورهای دیگر شناخته می‌شوند. طبق قانون جشنواره، فرانسه می‌تواند حداكثر سه فیلم در بخش مسابقه داشته باشد.
در عین حال، حضور «آغوش‌های گسسته» (پورو آلمودوار) در بخش مسابقه باعث تعجب تحلیل‌گران سینمایی شده است. این فیلم دو ماه قبل در سینماهای اسپانیا اكران عمومی شد.
فیلم «كسی از گربه‌های ایرانی» خبر نداره؟ «ساخته بهمن قبادی» در بخش «نوعی نگاه» جشنواره شركت دارد. «پاول لونگوئین» روسی و «آلن كاوالیه» فرانسوی دیگر فیلم‌سازان مطرح حاضر در این بخش هستند.
«ایزایل هوپر»، «نوری بیگله سیلان»، «رابین رایت پن» و «حنیف قریشی» چهره‌های سرشناس هیئت داوری این دوره جشنواره كن هستند. هوپر رئیس هیئت داوران هم هست.

 
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و ششم آذر ۱۳۸۸ساعت 0:6  توسط امیر  | 

کسی از گربه های ایرانی خبر نداره...!

کسی از گربه های ایرانی خبر نداره...!

جدیدترین ساخته بهمن قبادی از امروز تو جشنواره کن به اکران در میاد.
کسی از گربه های ایرانی خبر نداره...! "Nobody knows about Persian cats " با فیلمنامه مشترکی از بهمن قبادی، حسین.م آبکنار، رکسانا صابری و بدون مجوز و زیر زمینی ساخته شده.
نگار شقاقی، حامد بهداد، اشکان کوشانفر، بابک میرزاخانی، رعنا فرحان و  سروش لشکری و چندتا از موزیسن های زیر زمینی رپ و راک ایرانی (از گروه های گچ پژ و میرزا و...) از بازیگران این فیلم ند.

خلاصه داستان فیلم:
«دختر و پسر جوانی بعد از آزادی از زندان، برای جمع کردن يک گروه جديدِ موزيک، به قلب تهران می‎زنند و سفری زيرزمينی را شروع مي‎کنند تا تک تک افراد بندشان را از ميان گروه‎های مخفی زيرزميني پيدا کنند. آنها می‎خواهند از ايران بروند تا خودشان را به فستيوالی در لندن و پاريس برسانند اما بيشترشان بری رفتن از ايران نه پولی دارند و نه پاسپورتی. جوان ديگری تلاش مي‎کند تا برايشان پاسپورت جعلی جور کند و قبل از رفتن‎شان ترتيب کنسرتی مخفی را در تهران بدهد و …»

قسمت هایی از فیلم (به صورت اختصاصی) را از اینجا ببینید.

بعد از دوتا آلبوم فوق العاده ی "خواب" و "پینوکیو" منتظر دیدن اولین بازی بابک میرزا خانی می شینیم!
از اینجا تو Facebook  کلوب هواداران بابک میرزاخانی عضو شید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و ششم آذر ۱۳۸۸ساعت 0:5  توسط امیر  | 

باران کوثری در «قصه پریا»

باران کوثری در «قصه پریا»

باران کوثری در «قصه پریا»

۳۰نما ـ فریدون جیرانی که این روزها مشغول بازنویسی فیلم‌نامه «قصه‌ پریا» است قصد دارد این فیلم را اواسط دی ماه جلوی دوربین ببرد و پیش‌بینی می‌شود تا پایان بهمن ماه کار فیلم‌برداری به طول بیاانجامد.

«باران كوثري» به گروه بازيگران، جديدترين فيلم «فريدون جيراني» با عنوان «قصه پريا» پيوست.

به گزارش 30نما، «باران كوثري» قرارداد ايفاي نقش در فيلم جديد «فريدون جيراني» را امضاء كرد تا پس از «مهناز افشار» دومين بازيگر زن «قصه پريا» باشد.
براساس اين گزارش، ديگر بازيگران اين پروژه به زودي مشخص خواهند شد تا فيلم به مرحله فيلمبرداري نزديك شود.

« قصه پریا » قصه‌ای اجتماعی دارد و با روایت متفاوت از نفوذ اعتیاد در جوانان سعی در کند و کاو این موضوع دارد.

بنا بر این گزارش در حالی تک تک خبر حضور چهره‌ها در تازه‌ترین فیلم جیرانی پخش می‌شود که گفته می‌شود نقش اصلی مرد این فیلم را حمید عسگری خواننده پاپ کشورمان ایفا می‌کند و جیرانی که در زمینه معرفی چهره‌هایی همچون هانیه توسلی موفق عمل کرده است، این بار با حضور عسگری این اتفاق بیافتد.

فریدون جیرانی که این روزها مشغول بازنویسی فیلم‌نامه «قصه‌ پریا» است قصد دارد این فیلم را اواسط دی ماه جلوی دوربین ببرد و پیش‌بینی می‌شود تا پایان بهمن ماه کار فیلم‌برداری به طول بیاانجامد.

به گزارش 30نما این دومین نقشی است که کوثری بعد از «خون‌بازی» بازی می‌کند که مربوط به معضل اعتیاد است.

بنا بر این‌گزارش در حالی باران کوثری در فیلم جیرانی بازی می‌کند که حضور او در یکی از نقش‌های اصلی فیلم « بچه ننه » قطعی است تا بار دیگر در کنار کلاه قرمزی به ایفای نقش بپردازد.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و دوم آذر ۱۳۸۸ساعت 18:36  توسط امیر  | 

بهرام رادان، ترانه علیدوستی و حامد کمیلی

بهرام رادان، ترانه علیدوستی و حامد کمیلی


بهرام رادان، ترانه علیدوستی و حامد کمیلی
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و دوم آذر ۱۳۸۸ساعت 18:35  توسط امیر  | 

زیباترین بازیگر زن ایرانی_از نظرمن)

http://www.nimania.net/mark.asp?path=1_110al&width=750

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و دوم آذر ۱۳۸۸ساعت 2:3  توسط امیر  | 

ساسی مانکن

                 

    

   

   

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و دوم آذر ۱۳۸۸ساعت 2:2  توسط امیر  | 

عکس های دختر خوشگل گوگوش بازیگر ایرانی قدیم

عکس های دختر خوشگل گوگوش بازیگر ایرانی قدیم


عکس های خوشگل گوگوش بازیگر قدیم

گوگوش،خواننده،ایرانی،فیلم،عکس،خوشگل


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و دوم آذر ۱۳۸۸ساعت 1:57  توسط امیر  | 

عکس بازیگر,بازیگر ایرانی,بازیگر زن,بازیگر,عکسهای بازیگر,بازیگر خارجی,عکس بازیگر ایرانی,عکس بازیگر زن

عکس بازیگر,بازیگر ایرانی,بازیگر زن,بازیگر,عکسهای بازیگر,بازیگر خارجی,عکس بازیگر ایرانی,عکس بازیگر زن,فیلم بازیگر,بازیگران,هنرپیشه,عکسهای بازیگران زن,عکس بازیگران زن خارجی,لو رفته بازیگران ایرانی,عکس های بازیگران,بازیگران زن,عکس بازیگران زن,عکس از بازیگران,هالیوود,عکسهای بازیگران,بازیگران ایران,بازیگران خارجی,عکسهای بازیگران ایرانی,عکس بازیگران,عکس بازیگران ایرانی,بازیگران ایرانی,بازیگران مرد,عروسی بازیگران ایرانی,بازیگران سکسی,لختی بازیگران,عکس,گالری,جنیفر لوپز,هدیه تهرانی,دخترهای,ناز,ایرونی,خوشگل,تهرانی,دوربین مخفی

عکس بازیگر,بازیگر ایرانی,بازیگر زن,بازیگر,عکسهای بازیگر,بازیگر خارجی,عکس بازیگر ایرانی,عکس بازیگر زن,فیلم بازیگر,بازیگران,هنرپیشه,عکسهای بازیگران زن,عکس بازیگران زن خارجی,لو رفته بازیگران ایرانی,عکس های بازیگران,بازیگران زن,عکس بازیگران زن,عکس از بازیگران,هالیوود,عکسهای بازیگران,بازیگران ایران,بازیگران خارجی,عکسهای بازیگران ایرانی,عکس بازیگران,عکس بازیگران ایرانی,بازیگران ایرانی,بازیگران مرد,عروسی بازیگران ایرانی,بازیگران سکسی,لختی بازیگران,عکس,گالری,جنیفر لوپز,هدیه تهرانی,دخترهای,ناز,ایرونی,خوشگل,تهرانی,دوربین مخفی

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و دوم آذر ۱۳۸۸ساعت 1:56  توسط امیر  | 

خصوصیات یک دختر خوب

خصوصیات یک دختر خوب

یه دختر خوب هیچوقت زودتر از اینکه از شیر بگیرنش عاشق نمیشه.

یه دختر خوب به خاطر بعضی مسائل چترش را باز نمی‌کنه.

یه دختر خوب وقتی بلد نیست رانندگی کنه، چرا باید زور بزنه و با گل پسرا، کل کل کنه؟

یه دختر خوب توی روی مامانش وانمیسته و به خاطر قراری که داره چندصد تا دروغ نمیگه.

یه دختر خوب از مثلاً 6 ساعت وقت کلاس خودش 5 ساعتش رو نمی‌پیچونه.

یه دختر خوب یواشکی دست تو جیب باباش نمیکنه.

یه دختر خوب به خاطر اینکه بهش گفتن بی ادب گریه نمی‌کنه.

یه دختر خوب جو نمیگیرتش و زود خودشو مثل بنگاهها به نمایش نمیزاره.

یه دختر خوب دستمال دماغ باباشو برنمی‌داره بندازه رو سرش، مثل روسری.

یه دختر خوب عقده‌هاش رو با فرار از خونه خالی نمی‌کنه.

یه دختر خوب با همسایشون که خوشگل‌تره لج نمیشه.

یه دختر خوب به خاطر پوست و رنگ بدنش که پر از جوش و ککه، باباشو اونقدر تو خرج نمی‌اندازه.

یه دختر خوب وقتی بهش نگاه نمی‌کنن، به راههای مختلف، خود نمایی نمیکنه (باز هم نکته كنكوری)

یه دختر خوب باباش هر چی بگه، گوش می‌کنه، نمیاد پیش مامانش ننه من غریبم بازی درآره.

یه دختر خوب بیشتر از 10 دقیقه توی WC نمی‌مونه (نکته مهمتر از کنکور)

یه دختر خوب هیچوقت بدون گواهینامه رانندگی نمیکنه که بعدش که گرفتنش، اشک تمساح بریزه.

یه دختر خوب به خاطر منافع خودش حق خواهرش رو ضایع نمی‌کنه.

یه دختر خوب وقتی معنی ترانه‌های خارجی رو نمیدونه مجبور نیست که واسه کلاس اونا رو گوش بده.

یه دختر خوب توی قرار با پسر، کلاس زورکی نمی‌آد و پدر کارمند بیچاره‌اش رو مدیرعامل و رئیس قلمداد نمی‌کنه.

یه دختر خوب دیگه به دختر افغانی‌ها حسودی نمی‌کنه.

یه دختر خوب وقتی از پسری خوشش اومد و داشت از حسودیش می‌ترکید چند صد تا عیب و ایراد روی پسر نمی‌زاره.

یه دختر خوب، شب زود نمی‌خوابه که صبح زود بیدار بشه که بتونه صافکاری و نقاشی کنه.

یه دختر خوب خودش رو، زوری توی دل کسی، نباید راه بده.

یه دختر خوب برای اینکه مورد توجه قرار بگیره، اسمشو عوض نمیکنه (صغرا: هانی - کبری: مانی)

یه دختر خوب برای اینکه توی مهمونی تحویلش بگیرن، قیافه نمیگیره و ادای آدم پولدارا رو در نمیاره.

یه دختر خوب، پشت سر حتی حیوانات هم غیبت نمی‌کنه.

یه دختر خوب از دماغ فیل نمی‌افته.

یه دختر خوب از اجرای هر گونه قرقره بازی (جت اسکی، اسکیت و امثال اون) در مقابل پسرها خودداری می‌کنه.

یه دختر خوب با 25897 نفر که تیریپ نمیریزه!

یه دختر خوب اولاً دوچرخه سواری نمی‌کنه، حالا می‌خواد بکنه، بكنه، جنبه هم داشته باشه.

یه دختر خوب توی مسافرت به خاطر کسی که روش کلید کرده، باباشو توی منگنه قرار نمی‌ده که بابا تندتر برو!

یه دختر خوب عکسهای پسر خوشگلا مانند: حمید گودرزی شادمهر عقیلی، محمدرضا گلزار و غیره رو به در و دیوار اتاقش نمی‌چسبونه.

یه دختر خوب سوار هر ماشینی نمیشه (پیکان 47 و امثال آن)

یه دختر خوب وقتی لباس آنچنانی برای خودنمایی ندارد، از همسایگانش قرض نمی‌کنه.

یه دختر خوب راه به راه از اون کوفتیا نمیماله که فردا هم سرطان بگیره و انتظار ترحم داشته باشه.

یه دختر خوب، باید خوب باشه، نه اینکه ادای خوبا رو دربیاره.

+ نوشته شده در  جمعه بیستم آذر ۱۳۸۸ساعت 4:52  توسط امیر  | 

10 راه گند زدن به اولین قرار

10 راه گند زدن به اولین قرار

- شبیه عكستون نباشید:

عكستون مال اون دورانی باشه كه لاغر بودید یا موی بیشتری داشتید. حتی میشه عكس یكی دیگه رو استفاده كنید: دخترتون! (ملت هم حتماً پیش خودشون میگن دوقلو هستند! نه؟! ) یا عكس یه مانكن كه از یه سایت كش رفتین (قبلاً گفته بودین كه همیشه دوست داشتین یه مدل باشین!) یا عكس یه بابایی كه تقریباً داداش دوقلوتونه (كه البته از اون نوع دوقلوهای غیر همسان دیگه!)
۲- مرتب نباشید :
درست همون لباسی رو بپوشید كه جعه شبها در خانه تنتون می كنید چون می خواهید همون جوری كه هستید به نظر بیاین! همینه كه هست! شاید هم این از لطف شما باشه كه طرف از همین حالا بفهمه كه اگر باهاتون ازدواج كرد جمعه شبا چه ریختی هستید.
۳- دیر كنید:
هیچ چیز دیگه ای به غیر از دیر كردن بی خیالی شما رو نشون نمیده! امكان داره كه زود رسیدنتون این مزیت رو داشته باشه كه قبل از اینكه طرف ببیندتون شما ببینیدش، در صورتیكه دیر كردن نشون میده كه مهمتر از اونی هستید كه مودب باشید.

۴- كیف پولتونو جا بگذارید:

با گفتن “كیفمو جا گذاشته ام” بلافاصله تبدیل به یك آدم گدا گشنه می شوید. مرد و زن هم ندارد! آقایون توجه كنند كه اگر قرارتون كافی شاپه، خیلی افته كه برای اینكه آدم خوبی به نظر بیاین هر دو فنجان را حساب كنید. خانومها هم توجه كنند كه آقایون حواسشون هست كه شما می خواهید میز را حساب كنید حتی زمانی كه ظاهراً می خواهند هر دو فنجان رو حساب كنند.

۵- با موبایلتون صحبت كنید:

موبایلو روشن كنید و بذارین رو میز، بین خودتون و طرف. همه تماسها رو جواب بدین و هر چقدر كه دلتون خواست صحبت كنید و طرف هم انگار نه انگار كه وجود داره! دلیل اصلی جنگ و دعواها موبایله و سر قرار، به جز موارد اضطراری، كاملاً اضافی است.
۶- خالی ببندید:
مامان بزرگا معمولاً نصیحت می كنن: “چاخان نكن!”. چقدر هم راست می گن. مخصوصاً سر قرار.
با این وجود اگه نمیتونین طاقت بیارین، از ماشین گرونقیمت یا ساعت رولكستون صحبت كنین. آنقدر آدم مهمی هستید كه سرِ كار، ملت به دست و پاتون میوفتن! به واكنش طرفتون دقت كنید…البته اگر تا حالا نرفته باشه!
۷- غر بزنید. نق بزنید. ناله كنید :
از اینكه هیچ كس به حرفتون گوش نمی ده صحبت كنید و بگید كه دنبال یك گوش شنوا هستید. از بیماریها و مخصوصاً غذاهای عجیب و غریبی كه می خورید صحبت كتید. اونموقع متوجه می شید كه طرفتون چقدر دمغ شده. حالا در همین مورد ناله سر بدید و این قرار رو هم به لیست قرارهای نافرجام اضافه كنید.

۸- گستاخ باشید:

هم نسبت به طرفتون و هم دوروبریها! با پیشخدمت بد صحبت كنید و انعام ندهید. به خاطر سرویس دهی ضعیف به مدیریت شكایت كنید. از طرفتون بپرسید كه آخرین بیماری مقاربتیش چی بوده و عقیم شده یا نه؟! اگر جداً میخواهید تعارف رو بگذارید كنار تا نبوغتون فوران كنه، بهتره آروغ بزنید، گاز صادر كنید، با زخماتون ور برید، انگشت تو دماغتون بكنبد یا تو مشتتون فین كنید.

۹- سكسی باشید:

به طرف بگوئید كه با دیدنش حالی به حالی میشوید و دوست دارید .... ببینیدش. خیلی زود و سریع پیشروی كنید و با وجود واكنشهای او مشغول لمس كردن و بغل كردن و  اینا ... شوید.

 لباسهای خیلی تنگ و كوتاه و كلاً ناجور بپوشید. سگسی صحبت كنید! بلند بلند!

۱۰- جوكهای ناجور بگوئید:

آدم با نمكی هستید و شنیدین كه مردم از جوكهای ناجور خوششون میاد، پس بسم ا… . حتماً طرفتون هم از این جور جوكها خوشش میاد. بالاخره شریك زندگیتون باید جنبه جوك داشته باشه! نه؟!
+ نوشته شده در  جمعه بیستم آذر ۱۳۸۸ساعت 4:51  توسط امیر  | 

قوانین احمقانه

قوانین احمقانه!
باز هم بگین مملكت قانون و حساب كتاب نداره! داشـتم توی اینترنت میگشتم كه برخوردم به سایتی كه در مورد قوانین عجیب و غریب نوشـته بود!


فلوریدا:

چتربازی برای زن مجـرد در روزهای یكشـنبه قــدغن بوده، متخلفین بازداشت، جریمه، و یا زندانی خواهند شد!

اگر فیلی به پاركومــتری قفـل و زنجیر شده است، هزینه پاركینگ با هزینه پارك هر اتومبیل دیگر برابر خواهد بود!

ایجاد هرگونه رابطه جنسی با جوجه تیغی ممنوع است!

خارج نمودن باد معـده بعد از ساعـت 6 بعدازظهر روزهای پنجشنبه پیگرد قانونی دارد!‌

اسـتحمام در حالت عریان جرم محسوب میشــود! (‌از این به بعد با كت و شلوار...!‌)‌

پارك نمودن هرگونه خودروی باری در روبروی خانه ممنوع میباشـد. مگـر آنكه صاحب خودرو، خانه نداشـته باشـد،‌ كه در این صورت بلامانع است!

با شهروندانی كه با همراه داشـتن كمتر از 10 دلار به بازارچه شهر میروند، برخورد خواهد شد!

زنی كه در حمام بواسطه اسـتفاده از ظروف و مواد آرایش، دچار برق‌گرفتگی شـده و جان سپرده جریمه خواهد شد!

جورجیا:بســتن زرافه به دسـتگاه تلفن عمومی و یا لامپ خیابان ممنوع است!‌

اگر چه انداختن آب دهان از اتومبیل سواری و یا اتوبوس به بیرون برخلاف موازین میباشـد، ولی شهروندان اجازه دارند آب دهان خود را از خودروهای باری به بیرون بیاندازند!

هاوائی:‌

وارد كردن سكه در داخـل گوش ممنوع است!


+ نوشته شده در  جمعه بیستم آذر ۱۳۸۸ساعت 4:50  توسط امیر  | 

بیوگرافی باران کوثری

بیوگرافی باران کوثری

بیوگرافی:

متولد 1364
دختر رخشان بنی اعتماد و جهانگیر کوثری
با بازی در فیلمهای مادرش به سینما‌ آمد. و سرانجام در فیلم « زیر پوست شهر » بود که خوش درخشید. باران کوثری سال 1381 را با بازی در فیلمی غیر از ساخته مادرش آغاز کرد: « رقص در غبار ». بازی او در « خوابگاه دختران » فراتر از حد تصور است.باران کوثری سرانجام یکی از درخشان ترین بازیهایش ارائه کرد و موفق شد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن جشنواره بیست و پنجم را بی چون و چرا از آن خود کند: « خون بازی ».


بیوگرافی:

متولد 1364
دختر رخشان بنی اعتماد و جهانگیر کوثریبا بازی در فیلمهای مادرش به سینما‌ آمد. و سرانجام در فیلم « زیر پوست شهر » بود که خوش درخشید. باران کوثری سال 1381 را با بازی در فیلمی غیر از ساخته مادرش آغاز کرد: « رقص در غبار ». بازی او در « خوابگاه دختران » فراتر از حد تصور است.باران کوثری سرانجام یکی از درخشان ترین بازیهایش ارائه کرد و موفق شد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن جشنواره بیست و پنجم را بی چون و چرا از آن خود کند: « خون بازی ».

......................................................

مجموعه آثار:

- بهترین بابای دنیا (داریوش فرهنگ، 1370)
- نرگس (رخشان بنی اعتماد، 1370)
- روسری آبی (رخشان بنی اعتماد، 1373)
- بانوی اردیبهشت (رخشان بنی اعتماد، 1376)
- باران و بومی (فیلم کوتاه، رخشان بنی اعتماد، 1377)
- زیر پوست شهر (رخشان بنی اعتماد، 1378)
- روزگار ما (مستند، رخشان بنی اعتماد، 1380)
- رقص در غبار (اصغر فرهادی، 1381)
- برگ برنده (سیروس الوند، 1381)
- خوابگاه دختران (محمدحسین لطیفی، 1383)
- گیلانه (رخشان بنی اعتماد، محسن عبدالوهاب، 1383)
- تقاطع (ابوالحسن داودی، 1384)
- خون بازی (رخشان بنی اعتماد، محسن عبدالوهاب، 1385)
- روز سوم (محمدحسین لطیفی، 1385)
- توفیق اجباری (محمدحسین لطیفی، 1386)
- کتونی سفید (محمدابراهیم معیری، 1386)

مجموعه های تلویزیونی:
- بگذار آفتاب برآید (مجموعه، یک قسمت، قاسم جعفری، 1377)
- صاحبدلان (مجموعه، محمدحسین لطیفی، 1385)

......................................................

جشنواره ها و جوایز:

- برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم های « خون بازی » و « روز سوم » - 1385
- دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن از بخش مسابقه بین الملل بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم « خون بازی » - 1385
- دومین بازیگر کودک و نوجوان سال به انتخاب نویسندگان و منتقدان سینمایی برای بازی در فیلم « زیر پوست شهر » - 1379
- دومین بازیگر کودک و نوجوان سال به انتخاب نویسندگان و منتقدان سینمایی برای بازی در فیلم « باران و بومی » - 1379

+ نوشته شده در  جمعه بیستم آذر ۱۳۸۸ساعت 4:48  توسط امیر  | 

بازیگران زن ایرانی

http://pix2pix.org/my_unzip/1220300553ekhtetamie277.jpg

http://files.myopera.com/p30pic/albums/671852/1220300972ekhtetamie289.jpg

عکس سرگرمی کتاب چت دوست یابی دوستیابی همسریابی دوستی دوست شدن عشق واقعی دختر و پسر پاتوق دختر و پسر آلت تناسلی زناشویی تنظیم خانواده اعتیاد و ترک اعتیار ایدز HIV رفتار آقایان رفتار خانوم ها روابط ماه عسل ماه عسل فال حافظ فال هندی فال چینی فال 86 فال رمل فال قهوه رژیم چاغی رژیم لاغری موزیک موبایل کلیپ موبایل نرم افزار موبایل ترفند موبایل مدل های جدیدی موبایل کارت های پستال عشقولانه روز پدر روز مادر فارغ التحصیلی عکس روز عکس هالیوود هالی وود آهنگ زنگ فال امروز فال روزانه بازتاب فال هفته هدیه تهرانی مهناز افشار نیکی کریمی ازدواج طالع بینی عکس مدل لباس لباس زنگ موبایل فال روز فال ورق بهنوش بختیاری طلاق ازدواج کراک پزشک علی دایی فال ماه اس ام اس جک لباس عروس سرگرمی عکس دختر زنان استخاره ازدواج موقت حافظ حیوانات احمدی نزاد هانیه توسلی قرآن روانشناسی عکس ها ابرو یانگوم عکس های خنده دار مهبل دختر ایرانی عکس های زیبا آمیزش سینما نیکل کیدمن عروسی زیبا بروفه زایمان حضرت محمد فال چوب بازیگر فال قرآن امام رضا بنیامین شهادت آب نوکیا سونی سونی اریکسون فرزاد حسنی اس ام اس روز جنیفر لوپز عکس بچه اهرام مصر خودکشی زانتیا موزیک موبایل گیم بازی آنلاین دانلود نرم افزار شناخت زنان جذابیت ریخت شناسی شعر Download download dl Mobile شکار شوهر عادت بد خانوم ها بیوگرافی بازیگران بیوگرافی یانگوم احکام شرعی مسایل جنسی پزشکی پیشگویی امضا, جوک و اس ام اس,بیوگرافی بازیگران,فال و طالع بینی , مدل لباس, بهداشت و سلامتی , رژیم لاغری , برنامه های موبایل , مصاحبه و گفتگو با هنرمندان ,آموزش آشپزی ,عکس های جالب و دیدنی ,اهنگهای ایرانی , مطالب جالب و خواندنی آرایش و زیبایی شناسیگالری عکس بازیگران هنرپیشگان سینما و تلویزیون,مدل لباس عروس,عکس های عاشقانه,عکسهای جالب و خنده دار,گالری عکسهای ورزشی,گالری عکسهای مبارزه با اراذل اوباش,کارت پستال عاشقانه,گالری عکسهای مبارزه بابدحجابی,دکوراسیون عروسی,دکوراسیون آشپزخانه,گالری لباس دخترانه,عکسهای دیجیتالی,صحنه های جذاب ورزشی,عکس ماشین, عکس موتور,گالری دسته گل عروس,دکوراسیون منزل,دکوراسیون اتاق خواب,گالری کفش خانمها,گالری طلا و جواهرالات,گالری لباس مجلسی خانمها,گالری عکسهای مبارزه با اراذل,عکس بچه ها,مدل لباس و آرایش,کارت عروسی, عکس گلهای زیبا و رویایی,تصاویری زیبا از طبیعت,عکس های فانتزی,دکوراسیون حمام ، آشپزخانه ، اتاق خواب،عروسی,کاریکاتور,جن و ارواح,عکس های جدید و داغ روز,مهدی سلوکی,مهناز افشار,بهرام رادان,بهنوش بختیاری,هدیه تهرانی,هانیه توسلی,گلزار,بهاره رهنما,نیوشا ضیغمی,شیلا خداداد,امین حیایی,محمدرضا گلزار,الناز شاكر دوست,نیكی كریمی,گلشیفته فراهانی,پوریا پورسرخ,حامد کمیلی,مهران مدیری,امپراتور دریا,ستاره اسكندری,یانگوم,شقایق دهقان,افسانه بایگان,فاطمه معتمد آریا,آناهیتا نعمتی,کامبیز دیرباز,شهاب حسینی,محمد رضا فروتن,نیما شاهرخ شاهی,حمید گودرزی,شادمهر عقیلی,کامران هومن

+ نوشته شده در  جمعه بیستم آذر ۱۳۸۸ساعت 4:47  توسط امیر  | 

بازیگر زن

http://pix2pix.org/my_unzip/1220300553ekhtetamie277.jpg

عکس سرگرمی کتاب چت دوست یابی دوستیابی همسریابی دوستی دوست شدن عشق واقعی دختر و پسر پاتوق دختر و پسر آلت تناسلی زناشویی تنظیم خانواده اعتیاد و ترک اعتیار ایدز HIV رفتار آقایان رفتار خانوم ها روابط ماه عسل ماه عسل فال حافظ فال هندی فال چینی فال 86 فال رمل فال قهوه رژیم چاغی رژیم لاغری موزیک موبایل کلیپ موبایل نرم افزار موبایل ترفند موبایل مدل های جدیدی موبایل کارت های پستال عشقولانه روز پدر روز مادر فارغ التحصیلی عکس روز عکس هالیوود هالی وود آهنگ زنگ فال امروز فال روزانه بازتاب فال هفته هدیه تهرانی مهناز افشار نیکی کریمی ازدواج طالع بینی عکس مدل لباس لباس زنگ موبایل فال روز فال ورق بهنوش بختیاری طلاق ازدواج کراک پزشک علی دایی فال ماه اس ام اس جک لباس عروس سرگرمی عکس دختر زنان استخاره ازدواج موقت حافظ حیوانات احمدی نزاد هانیه توسلی قرآن روانشناسی عکس ها ابرو یانگوم عکس های خنده دار مهبل دختر ایرانی عکس های زیبا آمیزش سینما نیکل کیدمن عروسی زیبا بروفه زایمان حضرت محمد فال چوب بازیگر فال قرآن امام رضا بنیامین شهادت آب نوکیا سونی سونی اریکسون فرزاد حسنی اس ام اس روز جنیفر لوپز عکس بچه اهرام مصر خودکشی زانتیا موزیک موبایل گیم بازی آنلاین دانلود نرم افزار شناخت زنان جذابیت ریخت شناسی شعر Download download dl Mobile شکار شوهر عادت بد خانوم ها بیوگرافی بازیگران بیوگرافی یانگوم احکام شرعی مسایل جنسی پزشکی پیشگویی امضا, جوک و اس ام اس,بیوگرافی بازیگران,فال و طالع بینی , مدل لباس, بهداشت و سلامتی , رژیم لاغری , برنامه های موبایل , مصاحبه و گفتگو با هنرمندان ,آموزش آشپزی ,عکس های جالب و دیدنی ,اهنگهای ایرانی , مطالب جالب و خواندنی آرایش و زیبایی شناسیگالری عکس بازیگران هنرپیشگان سینما و تلویزیون,مدل لباس عروس,عکس های عاشقانه,عکسهای جالب و خنده دار,گالری عکسهای ورزشی,گالری عکسهای مبارزه با اراذل اوباش,کارت پستال عاشقانه,گالری عکسهای مبارزه بابدحجابی,دکوراسیون عروسی,دکوراسیون آشپزخانه,گالری لباس دخترانه,عکسهای دیجیتالی,صحنه های جذاب ورزشی,عکس ماشین, عکس موتور,گالری دسته گل عروس,دکوراسیون منزل,دکوراسیون اتاق خواب,گالری کفش خانمها,گالری طلا و جواهرالات,گالری لباس مجلسی خانمها,گالری عکسهای مبارزه با اراذل,عکس بچه ها,مدل لباس و آرایش,کارت عروسی, عکس گلهای زیبا و رویایی,تصاویری زیبا از طبیعت,عکس های فانتزی,دکوراسیون حمام ، آشپزخانه ، اتاق خواب،عروسی,کاریکاتور,جن و ارواح,عکس های جدید و داغ روز,مهدی سلوکی,مهناز افشار,بهرام رادان,بهنوش بختیاری,هدیه تهرانی,هانیه توسلی,گلزار,بهاره رهنما,نیوشا ضیغمی,شیلا خداداد,امین حیایی,محمدرضا گلزار,الناز شاكر دوست,نیكی كریمی,گلشیفته فراهانی,پوریا پورسرخ,حامد کمیلی,مهران مدیری,امپراتور دریا,ستاره اسكندری,یانگوم,شقایق دهقان,افسانه بایگان,فاطمه معتمد آریا,آناهیتا نعمتی,کامبیز دیرباز,شهاب حسینی,محمد رضا فروتن,نیما شاهرخ شاهی,حمید گودرزی,شادمهر عقیلی,کامران هومن


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیستم آذر ۱۳۸۸ساعت 4:45  توسط امیر  | 

ترانه عليدوستي


تاريخ تولد: 22 دي 1362

مدرك تحصيلي:  ديپلم كامپيوتر

(يك دوره كلاسهاي فيلمنامه نويسي را در حوزه هنري گذرانده است)
...............................................

با اولين فيلم دوران زندگي اش خوش درخشيد و موفق شد در كمتر از يك ماه
 چند جايزه مطرح سينمايي به خود اختصاص دهد:
- سيمرغ بلورين بهترين بازيگر نقش اول زن از بيستمين جشنواره فيلم فجر
- بهترين بازيگر زن از پنجاه و پنجمين جشنواره ي فيلم لوكارنو (سوييس)
- برگزيده منتقدان به عنوان بهترين بازيگر نقش اول زن
- برگزيده جشنواره فيلم آبادان
با بازي در دومين فيلمش  شهر زيبا  ثابت كرد كه استعداد فوق العاده ايست در بازيگري.
 او يكي از چهره هاي شاخص سينماي آينده ايران خواهد بود.

ترانه عليدوستي
+ نوشته شده در  جمعه بیستم آذر ۱۳۸۸ساعت 4:40  توسط امیر  | 

تصاویر 25 بازیگر زن زیبای سینمای ایران

+ نوشته شده در  جمعه بیستم آذر ۱۳۸۸ساعت 4:32  توسط امیر  | 

رضا صادقی


آلبوم جدید رضا صادقی
+ نوشته شده در  چهارشنبه هجدهم آذر ۱۳۸۸ساعت 10:5  توسط امیر  | 

ساسی مانکن با چندتادختر

ساسی مانکن با چندتادختر

ساسی مانکن با چندتادختر
+ نوشته شده در  چهارشنبه هجدهم آذر ۱۳۸۸ساعت 10:4  توسط امیر  | 

دختر2

+ نوشته شده در  چهارشنبه هجدهم آذر ۱۳۸۸ساعت 10:3  توسط امیر  | 

عکس های شادمهر و خانومش (این زن شادمهره !!؟؟)


شادمهر عقیلی و همسرش


  


عکس های بعدی با سایز بزرگ در ادامه مطلب


زن شادمهر عقیلی

شادمهر عقیلی و همسرش

به شادمهر میاد ؟
+ نوشته شده در  چهارشنبه هجدهم آذر ۱۳۸۸ساعت 10:3  توسط امیر  | 

سری جدید عکس های سارا لیمه مدل زیبای ایرانی در آمریکا

سری جدید عکس های سارا لیمه مدل زیبای ایرانی در آمریکا

سارا لیمه مدل ایرانی

دیدن عکسها در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه هجدهم آذر ۱۳۸۸ساعت 10:1  توسط امیر  | 

تاپ مدل ایرانی

سارا شاهی

تاپ مدل ایرانی


گلشیفته

+ نوشته شده در  چهارشنبه هجدهم آذر ۱۳۸۸ساعت 9:55  توسط امیر  | 

فرش قرمز ایرانی


اولین فرش قرمز در ایران برگزار شد


سینمای ایران یکی از شلوغ‌ترین و پر‌شورترین شب‌هایش را تجربه کرد
بازتاب گسترده اولین مراسم فرش قرمز سینمای ایران در رسانه‌ها و خبرگزاری‌های داخل

اولین مراسم فرش قرمز سینمای ایران برای افتتاحیه فیلم «محاکمه در خیابان» بیست و هفتمین ساخته مسعود کیمیایی توسط سایت سینمای ما برگزار شد. این مراسم استثنایی با استقبال حیرت آوری از سوی علاقمندان سینما روبرو شد. موقعیت ویژه جغرافیایی سینما ناهید و حضور موج زیادی از سینمادوستان آن مناطق تهران باعث شد تا سینمای ایران یکی از شلوغ ترین و پر شورترین شب هایش را تجربه کند. بازتاب های رسانه ای مراسم فرش قرمز در سایت ها و خبرگزاری های کشور بخش هایی از وضعیت و شرایط این شب فراموش نشدنی را نشان می دهد.

این مراسم كه در ابتدا قرار بود در ساعت 17 برگزار شود به دلیل ازدحام بسیار زیاد جمعیت و به تبع آن شلوغی خیابان‌های اطراف با حدود 50 دقیقه تاخیر همراه شد و در ساعت 17:50 دقیقه اولین ماشین لیموزین وارد خیابان شكوفه شد و از آن مسعود كیمیایی، رضا یزدانی، جلال پیشواییان و محمد معید پیاده شدند.

لیموزین دوم كه با فاصله كمی وارد شد پولاد كیمیایی، تورج منصوری، محمد صادق آذین را وارد فرش قرمز كرد و پس از آن نیكی كریمی، شقایق فراهانی، نگار فروزنده و شبنم درویش به عنوان بازیگران زن محاكمه در خیابان از روی فرش قرمز رد شدند.
+ نوشته شده در  شنبه چهاردهم آذر ۱۳۸۸ساعت 3:2  توسط امیر  | 

عکسهای متفاوت از گوهر خیراندیش

کس ها در حال لود شدن میباشند...  شکیبا باشید!
در صورتی که هر یک از عکس ها باز نشد بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Show Picture را بزنید.گوهر خیراندیش
گوهر خیراندیش

uعکسهای داغ بازیگران عکسهای لختی عکسهای خفن دختر زن بازیگر
گوهر خیراندیش
گوهر خیراندیش
+ نوشته شده در  شنبه چهاردهم آذر ۱۳۸۸ساعت 2:45  توسط امیر  | 

بازیگران زن

میترا

میترا حجار

نگاهي به كارنامه بازيگري ترانه عليدوستي

اين روزها در ميان بازيگران زن سينماي ايران،نام سه تن بيش از سايرين مي درخشد.سه بازيگر جواني كه نه بخاطر جذابيت هاي ظاهري و زيبايي خيره كننده،و نه به دليل شباهت غيرقابل انكار با فلان خواننده و هنرپيشه قديمي،كه تنها به واسطه هنر و استعداد ذاتي خويش در اين سينما رشد يافته و مرزهاي موفقيت را در نورديده اند. سه بازيگري كه هر يك مسيري متفاوت را براي كاميابي در سينماي ايران پيموده و هركدام در عين جواني آثاري قابل توجه در كارنامه خويش به ثبت رسانده اند.در سلسله مطالبي،نگاهي خواهيم انداخت به كارنامه سينمايي ترانه عليدوستي،گلشيفته فراهاني و باران كوثري كه امسال هركدام با فيلم هايشان حضوري متفاوت را در جشن سينماي ايران تجربه نمودند.

(1)خانم بازيگر

اكران عمومي "من ترانه پانزده سال دارم" به يكباره نام كسي را بر سر زبان ها انداخت كه از همان آغاز در سيمايش حرفه اي گري موج مي زد. ترانه عليدوستي در ايفاي نقش دشوار و پيچيده "ترانه پرنيان" آنچنان درخشيد كه هيچ كس در لياقت وي براي دريافت سيمرغ بلورين بهترين بازيگر نقش اول در بيستمين جشنواره فيلم فجر،شك و ترديد به دل راه نداد و كلمه "بازيگر" خيلي زود همرديف نام وي نقش بست. از ويژگي هاي "من ترانه ..." لزوم رعايت ريتم و يكدستي شخصيت ترانه و نيز گام نهادن تدريجي وي بسوي نوعي بلوغ فكري بود. مساله اي كه عليدوستي به خوبي از پس آن برآمد،بطوريكه در پايان فيلم گويي نه با يك دختر پانزده ساله خام و بي تجربه، كه با زني پخته و سرد و گرم چشيده روبه رو هستيم.
البته ترانه عليدوستي اين پختگي را در ادامه مسير بازيگرش نيز تداوم بخشيد تا خيلي زود راه خويش را با ديگر جوانان نوظهور سينماي ايران كه در عين ذوق زدگي مسير هنري خويش را به بيراهه مي برند، جدا سازد. عليدوستي دو سال انتظار كشيد تا با "شهر زيبا" حضور شكوهمند ديگري را بر پرده سينماها تجربه كند. اصغر فرهادي در شهر زيبا كه به نوعي دنباله اي بر "من ترانه ..." به نظر مي رسد، داستان زندگي تلخ مردماني را حكايت مي كند كه انگار فقر و بدبختي به يكي از اركان اصلي زندگيشان مبدل گشته است. در اين ميان چهره رنج كشيده عليدوستي در قالب شخصيت "فيروزه" و حضور موثر و قدرتمند وي در فيلم، جلوه گر گوشه هايي از واقعيات اجتماعي تلخي است كه هر روز در اطرافمان مي گذرد و ما با بي تفاوتي محض از كنارش عبور مي كنيم.
در سيماي ترانه عليدوستي نوعي معصوميت دلپذير نهفته است كه ادغام آن با غرور و اعتماد به نفس آشكار در اجزاي صورت وي به همراه متانت و حياي ذاتي آن،تشكيل دهنده تركيبي جادويي از ضعف و قدرت است. در عين حال حالت چشمان وي تداعي كننده نوعي شيطنت كودكانه و تا حدي سرخوشانه است.
تجربه همكاري با اصغر فرهادي در "شهر زيبا"،آنقدر دلپذير بود كه عليدوستي در "چهارشنبه سوري" سومين ساخته فرهادي نيز حاضر گشت تا ضمن افزودن سومين فيلم درخشان به كارنامه خويش،اسباب پديد آمدن يكي از شاهكارهاي سينماي ايران را فراهم سازد. اصغر فرهادي كه در "چهارشنبه سوري" با پرداختن به طبقه متوسط جامعه، قصه جدايي و فاصله ژرف ميان آدم هاي اين طبقه اجتماعي را به تصوير كشيده بود، با خلق شخصيت "روحي" طبقه فرودست جامعه را نيز از ياد نبرده،بطويكه در پايان فيلم مي توان به نوعي مقايسه ميان آدم هاي اين دو طبقه و تفاوت ها و شباهت ها،تمايلات و ترديدهايشان پرداخت. عليدوستي در "چهارشنبه سوري" با افزدون كمي بازيگوشي و شيطنت به حركات و گفتار خويش، به همراه هديه تهراني و حميد فرخ نژاد مثلث بازي هاي به يادماندني فيلم را تكميل ساخت. مثلثي كه با كمي اغماض مي توان پانته آ بهرام را نيز به آن افزدود و آن را به مربعي باشكوه تعبير كرد. به ياد آوريد صحنه به يادماندني حضور ترانه در مقابل آينه آرايشگاه و بازي هنرمندانه عليدوستي با چشم ها و ابروانش را و نيز سكانس هاي پاياني فيلم كه نشانگر تبديل وي به دختري است كه انگار آدم هاي پيرامونش را بسيار بهتر و دقيق تر از پيش مي شناسد.
ايرادي كه بر عليدوستي وارد است حضور كليشه وار وي در شمايل دختري رنج كشيده از طبقه محروم جامعه است. مساله اي كه در هر سه فيلم به نمايش در آمده وي به چشم مي آيد و بهرحال براي بازيگري كه نشان داده قابليت هاي افزونتري دارد،يك نقصان به حساب مي آيد. هرچند كه شايد ايراد اساسي به كليت سينماي ايران وارد باشد كه هرگونه تغيير در سيماي بازيگران را برنتافته و ادامه حضور در قالب هاي هميشگي و امتحان پس داده را طلب مي كند.
در عين حال حضور متفاوت ترانه در تئاتر "فنر" به كارگرداني محمد رحمانيان و موفقيت هاي داخلي و خارجي آن،نشان از بازيگري دارد كه توانايي هاي بالقوه اش هنوز ناشناخته مانده تا جايي كه خود وي به حضور در عرصه هايي دشوار نظير صحنه تئاتر متمايل گشته تا ضمن بالابردن دانش،پتانسيل دروني خويش را بيش از پيش به رخ كشد. از همين رو گفته مي شود در روزهاي آتي شاهد به روي صحنه رفتن دومين تجربه تئاتري عليدوستي باز هم به همراه محمد رحمانيان خواهيم بود.
ترانه عليدوستي با "كنعان" سومين ساخته سينمايي ماني حقيقي،كه بر اساس فيلمنامه اي مشترك از فرهادي و حقيقي به تصوير در آمده بار ديگر حضور در جشنواره فيلم فجر را تجربه نمود.هرچندچهارمين نقش آفريني ترانه در قالب زني سي و چند ساله كه هيچ شباهتي با فيلم هاي گذشته وي ندارد،مورد بي مهري هيات داوران جشنواره قرار گرفت و در كمال ناباوري حتي اثري از نام وي در ميان كانديداهاي بهترين بازيگر نقش اول زن به چشم نمي خورد، با اين وجود ترانه اين بار نيز به خوبي از پس وظايف محوله برآمده و نشان داد در ميان بازيگران جوان سينماي ايران پديده اي كم نظير و بي همتا است،خانم بازيگري كه به نظر مي رسد با وسواس و درايت خاص خويش،روزهاي درخشان تري را در پيش رو خواهد داشت!
+ نوشته شده در  جمعه سیزدهم آذر ۱۳۸۸ساعت 2:51  توسط امیر  | 

تجاوز به زنان ایرانی در فرودگاه! ایرانی نیستی

توهین به ایرانیان در دبی ...!!!

 

 

 بی شرمی ماموران اماراتی فرودگاه دبی  علیه مسافران بیگناه ایرانی

منبع / نویسنده: وب سایت ایران ب ب ب

فاجعه رفتار تکان دهنده ماموران فرودگاه دبی با مسافران و گردشگران ایرانیماموران فرودگاه دبی به دلیل انچه دریافت گزارشی مبنی بر احتمال حمل مواد مخدر توسط یکی از مسافران ایرانی پرواز تهران – دبی در ( پنجشنبه 14 شهریور )ضمن رفتاری بسیار شدید و وحشیانه اقدام به بازرسی و لخت کردن تمامی 152 نفر مسافران این پرواز اعم از زن و مرد نمودنند  .
به گزارش شاهدان عینی که خود هم از مسافران این پرواز نیز بوده اند پلیس دبی پس از نگهداری 4 ساعته تمامی مسافران در فرودگاه دبی ( به صورت سرپا ) و سپس گنترول گذرنامه ها انها تمامی مسافران را اعم از زن و مرد و کودک را به سالن بازرسی ویژه هدایت کرده اند  .


در سالن ویژه بازرسی فرودگاه سالن شماره 2 فرودگاه دبی از همه خواستنند تمام لباسهای خود و حتی لباسهای زیر خود را دراورند و اقدام به بازرسی مسافران این پرواز که اکثرا خانواده ها هم بودنند نمودنند . همچنین در پی گستاخی پلیس فرودگاه امارات تمامی زن ها و دختر ها را توسط پلیس مرد کاملا برهنه کردنند و حتی از فرو بردن دست در درون اندام تناسلی بانوان و دختران هم کوتاهی نکردنند .

 

 

image003.jpg

 

 


شاهدان عینی از فریاد و گریه و شیون زنان و دختران ایرانی در سالن بازرسی 2 حکایت میکنند که تمامی فضای سالن شماره 2 فرودگاه دبی را پر کرده بود  .
یکی دیگر از شاهدان این پرواز میگویید که زنان و دختران را پس از بازسی وحشیانه از سالن بازرسی به سوی سالن خروجی فرودگاه دبی هدایت میکردند در حالی که به انها حتی اجازه نداده بودنن لباس های زیر خود را هم به تن کنند و در حالی انها را یکی یکی ازسالن بازرسی ویژه خارج میکردند که زن ها و دختران گریه کنان فقط لباسهای خود را در دست داشتنند و نه بر تن !

یکی دیگر از مسافران زن این پرواز میگویید که در اثر برخورد وحشیانه و خشن پلیس دبی در حال بازرسی بدنی از مسافران دختر بکارت یکی از دختران ایرانی پاره شده است و فریادها و گریه های این دختران و زنان در فرودگاه و متعاقب ان اعتراض شوهران و خانواده های دیگر ایرانی بازرسی شده باعث شد که پلیس فرودگاه با باتوم اقدام به ضرب و شتم وحشیانه تمامی مسافران دربند در سالن بازرسی را به همراه داشته باشد  .
از طرفی در نهایت بعد از 3 ساعت از بازرسی ویژه بدنی تک تک مسافران ایرانی مشخص شد که هیچ یکی از انها هیچ مورد خلافی به همراه نداشته اند و ماموران فرودگاه دبی عمدا و فقط به خاطر ارعاب و تحقیر ایرانیان عازم دبی این حرکت زشت و بدور از انسانیت را انجام داده اند .

 

 

2577659836_0b62ca9894_o.jpg

 


واکنش سفارت جمهوری اسلامی در دبی :


پس از مراجعه حضوری چندی از مسافران ایرانی به سرکنسولگری جمهوری اسلامی در دبی ابتدا از ورود این افراد به ساختمان کنسولگری جلوگیری به عمل امد ولی پس از ورود چند نفر و باز گو کرد واقعیت ماجرا برای مسئولان جمهوری اسلامی در دبی به انها قول داده شد که پیگیر ماجرای اتفاق افتاده شوند . همچنین یکی از 3 نفر از دختران که با جراحت ... مواجه شده بودنند برای اثبات موضوع به پزشکی قانونی ارسال شد که حقیقت ادعا اثبات شود  .
از طرفی بعضی از خبرنگاران رسانه های گروهی با معاون سرکنسولگری جمهوری اسلامی در دبی قرار مصاحبه گرفتنند که ایشان از پذیرفتن خبرنگاران خودداری کردنند و با تعجب فراوان ایشان خطاب به مراجعه کنندگان تمامی ماجرای اتفاق افتاده را تکذیب کردنند و گفتنند موضوع مهمی اتفاق نیفتاده و ماجرای گفته شده فقط شایعه است !
ولی یک روز بعد از تکذیب ماجرا توسط کنسولگری ایران در دبی - سفارت جمهوری اسلامی در ابوظبی با تایید ضمنی خبر برخورد وحشیانه ماموران فرودگاه دبی با مسافران ایرانی و پاره شدن بکارت یکی از دختران 15 ساله این ماجرای را یک اقدام عادی در فرودگاه دبی خوانند ولی گفتنند که در این زمینه با فرمانده پلیس فرودگاه دبی صحبت و موضوع پیش امده را پیگیری
 کنند !!!!!! 

+ نوشته شده در  سه شنبه دهم آذر ۱۳۸۸ساعت 0:27  توسط امیر  | 

تصاویر منتشر نشده به صورت رسمی از تجاوزات سربازان آمریکایی به زنان و شکنجه مردان در عراق

تصاویر منتشر نشده به صورت رسمی از تجاوزات سربازان آمریکایی به زنان و شکنجه مردان در عراق

چندی پیش نشریه میرور چند عکس لو رفته از سربازان آمریکایی که خود از تجاوزات علیه زنان و شکنجه مردان تصویر گرفته بودند را پخش کرد که منجر به دادگاهی شدن زنی که با اشاره به آلت مردان عکسهای از زندان ابوغریب می گرفتند شد و پس از آن عکسهای دیگری از تجاوز به زنان و شکنجه مردان از خود سربازان آمریکایی که عمدتا با تلفن همراه گرفته شده بود به بیرون از زندان ابوغریب درز کرد

این عکسها شاید عبرتی برای کسانی باشد که فکر می کنند با حمله آمریکا یا دمکراسی و حقوق بشر در دنیا و خاورمیانه را به دنبال دارد

با عرض پوزش از همه دوستان که این عکسهای وحشتناک را می بینند – هدف عبرت آموزی برای کسانی است که ادعای دمکراسی و حقوق بشر آمریکایی می کنند و در باطن دمکراسی شیطانی و حقوق بشر شیطانی را دنبال می کنند

 

عكس تجاوز به زنان در عراق  

عکسهایی از تجاوزات سربازان آمریکایی به زنان در ابوغریب که توسط خود سربازان عکسبرداری شده و در وبلاگ یکی از سربازان منتشر شده بود

 

 

عكس تجاوز به زنان در عراق  


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه دهم آذر ۱۳۸۸ساعت 0:26  توسط امیر  | 

نظر دانشجو درمورد تفکیک در دانشگاه ها

نظر دانشجو درمورد تفکیک در دانشگاه ها

ایلنا:كامران دانشجو در پاسخ به سوالی درباره اینکه وزارت علوم چه رویکردی در مورد بحث‌هایی که در مورد تفکیک جنسیتی عنوان می‌شود دارد گفت: بنده تازه دیروز درباره تفکیک جنسیتی بحث‌هایی شنیدم، ما در کشور دموکراتيك زندگی می‌کنیم که البته انتخابات، لیبرال دموکراسی را به طور کامل به باد داد، بر همین اساس به راحتی می‌توان نظرات را عنوان کرد. ما هم این نظرات را دریافت می کنیم و روی آنها کار کارشناسی انجام می‌دهیم و آن چیزی که با جهان‌بینی اسلامی مطابقت داشته باشد را اجرا می کنیم.
وی افزود: ما رشته‌هایی را خاص زنان و رشته‌هایی را خاص آقایان می‌خواهیم و این بحث در تمام دنیا هم وجود دارد و در کشور هم دانشگاه‌هایی همچون الزهرا(س) و امام صادق(ع)نیز مخصوص آقایان وخانم‌ها داریم و اشکالی هم ندارد و ومثبت و خوب است.

+ نوشته شده در  سه شنبه دهم آذر ۱۳۸۸ساعت 0:24  توسط امیر  | 

حکایتی شنیدنی از میرداماد

حکایتی شنیدنی از میرداماد

شب هنگام محمد باقر -طلبه جوان-در اتاق خود مشغول مطالعه بود كه به ناگاه دختری وارد اتاق او شد در را بست و با انگشت به طلبه بیچاره اشاره کرد که سكوت كند و هیچ نگوید. 

دختر پرسید: شام چه داری ؟؟ طلبه آنچه را که حاضر کرده بود آورد و سپس دختر كه شاهزاده بود و به خاطر اختلاف با زنان حرمسرا خارج شده بود در گوشه‌ای از اتاق خوابید. 

صبح که دختر از خواب بیدار شد و از اتاق خارج شد ماموران،شاهزاده خانم را همراه طلبه جوان نزد شاه بردند شاه عصبانی پرسید چرا شب به ما اطلاع ندادی!
محمد باقر گفت : شاهزاده تهدید کرد که اگر به کسی خبر دهم مرا به دست جلاد خواهد داد...

شاه دستور داد که تحقیق شود که آیا این جوان خطائی کرده یا نه ؟ و بعد از تحقیق از محمد باقر پرسید چطور توانستی در برابر نفست مقاومت نمائی؟ محمد باقر 10 انگشت خود را نشان داد و شاه دید که تمام انگشتانش سوخته و ... 

علت را پرسید. طلبه گفت : چون او به خواب رفت نفس اماره مرا وسوسه می نمود هر بار که نفسم وسوسه می کرد یکی از انگشتان را بر روی شعله سوزان شمع می‌گذاشتم تا طعم آتش جهنم را بچشم و بالاخره از سر شب تا صبح بدین وسیله با نفس مبارزه کردم و به فضل خدا ، شیطان نتوانست مرا از راه راست منحرف کند و ایمانم را بسوزاند.

شاه عباس از تقوا و پرهیز کاری او خوشش آمد و دستور داد همین شاهزاده را به عقد میر محمد باقر در آوردند و به او لقب میرداماد داد و امروزه تمام علم دوستان از وی به عظمت و نیکی یاد کرده و نام و یادش را گرامی می دارند. از مهمترین شاگردان وی می توان به ملا صدرا اشاره نمود .

نفس اماره یکی از عواملی است که انسان را به ارتکاب گناه وسوسه می کند . قران کریم می فرماید: نفس اماره به سوی بدیها امر می کند مگر در مواردی که پروردگار رحم کند (سوره یوسف آیه 53) انسانهایی که در چنین مواردی به خدا پناه میبرند خداوند متعال آنها را از گزند نفس اماره حفط می کند و به جایگاه ارزشمندی می رساند.

+ نوشته شده در  سه شنبه دهم آذر ۱۳۸۸ساعت 0:24  توسط امیر  | 

ناخرسندي داوران جشنواره كوثر از وضعيت سينماي زن

کیهان: هيئت داوران فيلم هاي سينمايي چهارمين جشنواره فيلم كوثر متشكل از جمال شورجه، پوران درخشنده، حبيب الله كاسه ساز، داوود رشيدي و فرهاد توحيدي از وضعيت سينماي زن در ايران ابراز ناخرسندي كردند. 

اين داوران در بيانيه اي اعلام كردند: اين تصوير، انطباق چنداني با شخصيت زن ايراني ندارد. 

گذشته از چند استثنا، نه از نقش ويژه زنان در تحكيم خانواده اثر چنداني ديده مي شود، نه از نقشي كه زنان پا به پاي مردان در ساختن جامعه ايفا مي كنند، نه از موضوعاتي كه معرف هويت زنان عفيف و صاحب معرفت ايراني باشند و نه از مضايقي كه ممكن است زنان به صرف زن بودن با آن ها مواجه باشند. 

طرح اين گونه مباحث در سينما مي تواند توجه قانون گذاران و سياست مداران را بيش از پيش به مسايل اين حوزه معطوف كند
+ نوشته شده در  سه شنبه دهم آذر ۱۳۸۸ساعت 0:23  توسط امیر  | 

مطالب قدیمی‌تر